POWRÓT STRONY GŁÓWNEJ

KONTAKT

GALERIA

DOKUMENTY

ZAPISY I OPŁATY

O NAS

Ekosmyki

 

Pyszne desery

 

 

Zdrowe Obiady

 

 

Świeże Przekąski

 

 

Zdrowo się odżywiamy

 

Dzieciom podawane są posiłki bogate w składniki odżywcze, urozmaicone, ciepłe i smaczne z firmy kateringowej Bzowy Box.  W razie potrzeby zapewniamy posiłki zgodne z przestrzeganą przez dziecko dietą np. bezglutenową, bezmleczną, bezmięsną, bezjajeczną. Posiłki są zawsze przygotowywane ze świeżych produktów, bez ulepszaczy i konserwantów.

 

 Posiłki odpowiadają normom bezpieczeństwa zgodnymi ze standardami HACCP oraz przygotowywane są zgodnie zaleceniami Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci w wieku do lat 3. Pożywienie odpowiada dietom pokarmowym i jest dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci z alergiami.

ciocia 

 

ciocia Hania

 

ciocia monika 

 

Nasza Kadra

 

kulinaria

 

Na zajęciach tych przygotowujemy z dziećmi różne pyszności: sałatki, kanapki itp. Jest to doskonała okazja do poznania produktów, zapoznania się z procesem tworzenia posiłków, a także pozwolenia dziecku na samodzielność i obdarzeniu go zaufaniem. Dla malucha nie ma większej przyjemności, niż możliwość przygotowania dla siebie posiłku i zjedzenia go ze smakiem.

ekologia

 

Zajęcia przyrodnicze to najbogatsze źródło doznań, przeżyć i wrażeń. Kontakt z przyrodą jest najciekawszą formą zajęć dla dzieci. Bezpośrednie zetknięcie z otoczeniem przyrodniczym wywołuje u dziecka zdziwienie, nasuwa wiele pytań, stwarza szeroki możliwości doświadczeń umysłowych wpływających na jego rozwój intelektualny.

Taniec

 

Zajęcia te polegają na nauce i śpiewaniu piosenek, poznaniu różnych instrumentów muzycznych i różnego rodzaju muzyki: od poważnej, poprzez piosenki dla dzieci, aż do muzyki wydobywanej z przedmiotów codziennego użytku: kubeczki, sztućce, patyki, klocki itp. To także odczuwanie emocji i próby ich nazwania, wyrażania  poprzez taniec oraz ruch.

Angielski

 

Nauka języka angielskiego odbywa się w formie zabawy i prowadzona jest codziennie. Już w tak wczesnym wieku ważne jest rozpoczęcie nauki, gdyż dziecko w sposób naturalny oswaja się z językiem obcym. Język jest przekazywany poprzez wesołe piosenki, wierszyki, rymowanki oraz różnego rodzaju gry.

Zajęcia w naszym Klubie

Nauka i zabawa

 

Ekosmyki Klub malucha

 o profilu ekologicznym, to miejsce szczególne dla rodziców wyczulonych na wszechstronny rozwój dziecka. Proponowane zajęcia artystyczne, mają na celu rozwijanie umiejętności plastycznych, muzycznych, teatralnych a zajęcia ekologiczne wprowadzenie dzieci w świat natury i ekologii. Dzieci codziennie odkrywają coś nowego, codziennie doświadczają rzeczy nieznanych.

Bezpieczeństwo.

Zabawa. 
Wychowanie.

 

Dla potrzeb Dzieci stworzyliśmy sale zabaw, których aranżacji dokonywaliśmy mając na uwadze harmonijny rozwój Dzieci. Głównym celem jaki nam przyświecał było stworzenie sal, w których dzieci będą mogły skupić swoją uwagę na tym co istotne. Z tego powodu przestrzeń stanowi jedynie tło dla rozwoju Dziecka. Nie dominuje, ale daje poczucie bezpieczeństwa oraz warunki do ćwiczenia wyobraźni, kreatywności oraz estetyki. Z tego względu w klubie królują szarości i zieleń. Dobrana kolorystyka spełniła nasze założenia sprawiając, iż nie absorbuje nas wnętrze lecz to co poznajemy, odkrywamy i czego w nim doświadczamy. Wnętrza naszego klubu z założenia ma pomagać Dziecku działać, wspomagać wyobraźnię i wywoływać w nim pozytywne emocje.