Bezpieczeństwo.

Zabawa. 
Wychowanie.

 

Dla potrzeb Dzieci stworzyliśmy sale zabaw, których aranżacji dokonywaliśmy mając na uwadze harmonijny rozwój Dzieci. Głównym celem jaki nam przyświecał było stworzenie sal, w których dzieci będą mogły skupić swoją uwagę na tym co istotne. Z tego powodu przestrzeń stanowi jedynie tło dla rozwoju Dziecka. Nie dominuje, ale daje poczucie bezpieczeństwa oraz warunki do ćwiczenia wyobraźni, kreatywności oraz estetyki. Z tego względu w klubie królują szarości i zieleń. Dobrana kolorystyka spełniła nasze założenia sprawiając, iż nie absorbuje nas wnętrze lecz to co poznajemy, odkrywamy i czego w nim doświadczamy. Wnętrza naszego klubu z założenia ma pomagać Dziecku działać, wspomagać wyobraźnię i wywoływać w nim pozytywne emocje.

Nauka i zabawa

 

Ekosmyki Klub malucha

 o profilu ekologicznym, to miejsce szczególne dla rodziców wyczulonych na wszechstronny rozwój dziecka. Proponowane zajęcia artystyczne, mają na celu rozwijanie umiejętności plastycznych, muzycznych, teatralnych a zajęcia ekologiczne wprowadzenie dzieci w świat natury i ekologii. Dzieci codziennie odkrywają coś nowego, codziennie doświadczają rzeczy nieznanych.

Zajęcia w naszym Klubie

Angielski

 

Nauka języka angielskiego odbywa się w formie zabawy i prowadzona jest codziennie. Już w tak wczesnym wieku ważne jest rozpoczęcie nauki, gdyż dziecko w sposób naturalny oswaja się z językiem obcym. Język jest przekazywany poprzez wesołe piosenki, wierszyki, rymowanki oraz różnego rodzaju gry.

Taniec

 

Zajęcia te polegają na nauce i śpiewaniu piosenek, poznaniu różnych instrumentów muzycznych i różnego rodzaju muzyki: od poważnej, poprzez piosenki dla dzieci, aż do muzyki wydobywanej z przedmiotów codziennego użytku: kubeczki, sztućce, patyki, klocki itp. To także odczuwanie emocji i próby ich nazwania, wyrażania  poprzez taniec oraz ruch.

ekologia

 

Zajęcia przyrodnicze to najbogatsze źródło doznań, przeżyć i wrażeń. Kontakt z przyrodą jest najciekawszą formą zajęć dla dzieci. Bezpośrednie zetknięcie z otoczeniem przyrodniczym wywołuje u dziecka zdziwienie, nasuwa wiele pytań, stwarza szeroki możliwości doświadczeń umysłowych wpływających na jego rozwój intelektualny.

kulinaria

 

Na zajęciach tych przygotowujemy z dziećmi różne pyszności: sałatki, kanapki itp. Jest to doskonała okazja do poznania produktów, zapoznania się z procesem tworzenia posiłków, a także pozwolenia dziecku na samodzielność i obdarzeniu go zaufaniem. Dla malucha nie ma większej przyjemności, niż możliwość przygotowania dla siebie posiłku i zjedzenia go ze smakiem.

Nasza Kadra

 

ciocia monika 

 

ciocia Hania

 

ciocia 

 

Zdrowo się odżywiamy

 

Dzieciom podawane są posiłki bogate w składniki odżywcze, urozmaicone, ciepłe i smaczne z firmy kateringowej Bzowy Box.  W razie potrzeby zapewniamy posiłki zgodne z przestrzeganą przez dziecko dietą np. bezglutenową, bezmleczną, bezmięsną, bezjajeczną. Posiłki są zawsze przygotowywane ze świeżych produktów, bez ulepszaczy i konserwantów.

 

 Posiłki odpowiadają normom bezpieczeństwa zgodnymi ze standardami HACCP oraz przygotowywane są zgodnie zaleceniami Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci w wieku do lat 3. Pożywienie odpowiada dietom pokarmowym i jest dostosowane do indywidualnych potrzeb dzieci z alergiami.

Świeże Przekąski

 

 

Zdrowe Obiady

 

 

Pyszne desery

 

 

Ekosmyki

 

O NAS

ZAPISY I OPŁATY

DOKUMENTY

GALERIA

KONTAKT

    POWRÓT STRONY GŁÓWNEJ